• BEZMAKSAS PIEGĀDE

  Pēc pasūtījuma virs 50,00 EUR

 • PASŪTĪJUMA AIZSARDZĪBA

  nodrošināta informācija

 • VEICINĀŠANAS DĀVANAS

  Speciālie piedāvājumi!

 • NAUDAS ATGRIEŠANA

  atgriešana 14 dienu laikā

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu un Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" pircējam ir tiesības atkāpties no Distances līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas un atgriezt ar Distances līguma starpniecību iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jānosūta aizpildīta atteikuma veidlapa (šeit) uz SIA SANATELS e-pastu. Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo pircēju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu SIA SANATELS. Pircējs nosūta preci atpakaļ bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis SIA SANATELS atteikuma veidlapu. Atpakaļ nosūtīšanas adrese: SIA SANATELS, Salnas iela 4-100, Rīga, LV 1021, Latvija. SIA SANATELS ne vēlāk kā 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas saņemšanas dienas atmaksās pircējam viņa samaksāto naudas summu. SIA SANATELS ir tiesīga neatmaksāt pircējam samaksāto naudas summu par preci, kamēr pircējs nav atgriezis preci vai arī nav iesniedzis preces atgriešanas vai nosūtīšanas apstiprinošus dokumentus. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Ja pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces neatbilstību līguma noteikumiem, tad pircēja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Ja pircējs atgriež atpakaļ preci tādēļ, ka prece neatbilst līguma noteikumiem, un preci atdod par saviem līdzekļiem, tad SIA SANATELS septiņu dienu laikā pēc izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas kompensē pircējam arī ar preces atgriešanu saistītās izmaksas.

Minētās tiesības ir spēkā, ja pircējs ir fiziska persona.

Sīkāku informāciju par patērētāja tiesībām Jūs varat iegūt šeit: http://www.ptac.gov.lv/

Lai nodrošinātu normatīvajiem aktiem atbilstošu grāmatvedības uzskaiti un veiktu pasūtījuma izpildi, SIA SANATELS veiks iesniegto personas datu apstrādi. Personas datu apstrāde notiek saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām.

Inquiry Form

Invalid Input

Invalid email address.

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input