• BEZMAKSAS PIEGĀDE

  Pēc pasūtījuma virs 50,00 EUR

 • PASŪTĪJUMA AIZSARDZĪBA

  nodrošināta informācija

 • VEICINĀŠANAS DĀVANAS

  Speciālie piedāvājumi!

 • NAUDAS ATGRIEŠANA

  atgriešana 14 dienu laikā

Iepazīšanās ar preci notiek pēc kataloga vai nu pēc kolekcijām (šīs pozīcijas atrodas kreisajā pusē). Bultiņas domātas visa saraksta apskatei. Izvēloties konkrētu preci, attēls palielinās un ir redzams īss apraksts. Lai pievienotu preci pirkumu grozā, nospiediet pogu “Pakā”. Jūsu retro pakā (atrodas labajā augšējā stūrī) pasūtījumu var apskatīt, samainīt, izlabot. Aizpildiet pasūtījuma veidlapu un norādiet piegādes veidu. Pārbaudiet ievadīto informāciju, apstipriniet, ka izlasījāt dotos noteikumus, un apstipriniet pasūtījumu.

Pie pareizas pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu elektronisko pastu vienas darba dienas laikā tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums un rēķins.

Preces cenas norādītas ņemot vērā PVN 21%. Preču piegāde nav iekļauta norādītajā cenā. Internetveikalā tiek piedāvāta tikai tā prece, kura ir noliktavā.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas tiks sagatavots priekšapmaksas rēķins un nosūtīts uz Jūsu elektronisko pastu. Doto rēķinu nepieciešams apmaksāt savā internetbankā vai bankas filiālē. Pie apmaksas veikšanas lūgums norādīt rēķina numuru. Ja rēķins nav apmaksāts 5 dienu laikā, mēs uzskatīsim, ka Jūs esat atteicies no sava pasūtījuma.

Inquiry Form

Invalid Input

Invalid email address.

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input